Reklamy

 

 

                

 

 

Kryminalne

Uszkodził drzwi rzucając w nie kostką brukową

38-letek, który uciekał przed patrolem policji został zatrzymany. Mężczyzna chwilę wcześniej rzucił podniesionym z ziemi kawałkiem kostki brukowej wybijając w przeszklonym elemencie drzwi solidną dziurę. Teraz odpowie za to przed sądem.

Była godzina 22.30, gdy oficer dyżurny elbląskiej policji skierował na ul. Płk. Dąbka patrol interwencyjny. Powodem miało być agresywne zachowanie pijanego mężczyzny. Gdy patrol przyjechał na miejsce, okazało się że drzwi prowadzące na jedną z klatek schodowych zostały uszkodzone. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna rzucił w nie podniesioną z ziemi kostką brukową a następnie uciekł. Policjanci zauważyli go w okolicy ul. Robotniczej. A on sam na widok radiowozu zaczął uciekać. Ci dogonili go i zatrzymali w okolicy parku Kajki. Sprawcą okazał się być 38-latek. Od mężczyzny czuć było silny zapach alkoholu.

Policjanci zatrzymali go w areszcie i sporządzili odpowiednią dokumentację. Teraz 38-latek odpowie za zniszczenie mienia. Jeżeli wartość uszkodzenia przekroczy 500 złotych będzie on odpowiadał z Kodeksu Karnego. Funkcjonariusze sprawdzą też czy mężczyzna nie ma na koncie podobnych czynów w tym rejonie.

 

kom. Krzysztof Nowacki 

oficer prasowy KMP w Elblągu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem