Reklamy

 

 

                

 

 

Kultura

Nie zwlekaj i odwiedź lodowisko Helena

Rusza kolejna atrakcja w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”: rozpoczynamy zajęcia nauki jazdy na łyżwach oraz zapraszamy na naukę gry w hokeja. Zapewniamy zajęcia w całym sezonie zimowym, pod okiem profesjonalnych trenerów.

Zapoczątkowany sezon zimowy 2017/2018 na lodowisku Helena, przynosi ze sobą cotygodniowe atrakcje dla „małych i dużych” w postaci nauki jazdy na łyżwach i nauki gry w hokeja.

Rozpoczynamy już 23 października o 18:00 nauką jazdy łyżwach. Cotygodniowe treningi ( każdy wtorek o godz. 18:00 ) poprowadzi trenerka łyżwiarstwa Ewelina Przeworska.

 

Aby ułatwić adeptom naukę, zajęcia będą dostosowane do wieku oraz możliwości poszczególnych uczestników, a treningi będą podzielone tematycznie. Uspokajamy wszystkich rodziców i informujemy, że najmłodszym z pomocą przyjdą specjalne pingwiny, pomagające bezpiecznie utrzymać się na lodzie.

Pragniemy podkreślić, że naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć niemal w każdym wieku. W trakcie zajęć tafla lodowiska będzie podzielona na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Jedna część przeznaczona będzie dla rozpoczynających swą przygodę z łyżwami, a druga dla tych, którzy opanowali już podstawy jazdy na łyżwach. Pamiętajmy o odpowiednim ubiorze, czyli ma nam być ciepło, ale nie grubo, by strój nie krępował naszych ruchów. Nie zapominajmy o rękawiczkach. Możemy wyposażyć się w ochraniacze na kolana, które zabezpieczą nas podczas upadku.

Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach nauki jazdy na łyżwach to 14zł od osoby dorosłej i 11zł od dzieci i młodzieży. Każdy z treningu będzie trwał 50 minut. Aby uczestniczyć w zajęciach nie musimy posiadać łyżew, gdyż na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, gdzie wypożyczenie pary łyżew kosztuje 7zł. Bezpłatnie można korzystać z kasków bezpieczeństwa.

Wejściówki można zakupić bezpośrednio przez zajęciami w kasie lodowiska Helena.

Osoby, które posiadły już umiejętność jazdy na łyżwach w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” zachęcamy do skorzystania z możliwości nauczenia się gry w hokeja na lodzie. Zajęcia te MOSiR organizuje wspólnie z UKS Wikingowie pod czujnym okiem trenera Ireneusza Wali i innych instruktorów. Zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych i bez względu na płeć. Aby uczestniczyć w zajęciach, tak naprawdę potrzebne są tyko chęci i … rękawiczki. W czasie zajęć czynna będzie wypożyczalnia łyżew, gdzie za opłatą można zaopatrzyć się w łyżwy. O resztę sprzętu, czyli kije, kaski i krążki zadbają organizatorzy.

Pierwsze zajęcia nauki gry w hokeja odbędą się 28 października w godzinach od 9:00 do 10:30, następne odbywać się będą przez cały sezon zimowy, w każdą niedzielę w tych samych godzinach. Zajęcia nauki gry w hokeja są darmowe. Serdecznie zapraszamy.

 

Tekst i fot. MOSiR

 

Komentarze   

0 #1 Maxine 2018-11-13 13:39
I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

Also visit my web blog ... BestRosalinda: https://CleverCaryn.blogspot.com
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem