Reklamy

 

 

                

 

 

Kultura

Szukamy świadków kolizji

Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego  pomiędzy 5 a 7.10.2018 r. w godz. 19:00-15:00 w Elblągu przy ul. Węgrowskiej, na parkingu przy sklepie Biedronka. Tam nieznany kierujący, pojazdem poprzez wykonywanie manewru, uszkodził pojazd marki Ford Mondeo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.  

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 997 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej czynności wyjaśniające pod numer tel. (55) 2301511.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego zaistniałego około godz. 12:10  10 października 2018 roku na obwodnicy Elbląga. Tam nieznany kierujący, pojazdem marki Toyota Avensis na rosyjskich numerach rejestracyjnych, wykonując manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego marki Volvo, korzystając z prawego pobocza, doprowadził do zderzenia z tym pojazdem, po czym oddalił się z miejsca. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie: tel.: 55 230 13 75

 

kom. Krzysztof Nowacki

oficer prasowy KMP w Elblągu 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem